Ons Team

 

Directie

Suzy Bruggen

suzy.bruggen@kodb.be

Administratief medewerker

Sonja Lieben

secretariaat.breg-rippetip@kodb.be

Zorgcoördinator

Marthe Remans

marthe.remans@kodb.be

Leerkracht 1e leerjaar

Anneke Caubergh

anneke.caubergh@kodb.be

Leerkracht 1e leerjaar (maandag) + zorg

Christel Stevens

christel.stevens@kodb.be

Leerkracht 2e en 5e leerjaar

Kobe Appermont

kobe.appermont@kodb.be

Leerkracht 2e leerjaar

Ingrid Simons

ingrid.simons@kodb.be

Leerkracht 3e leerjaar

Sanne Aerts

sanne.aerts@kodb.be

Leerkracht 4e leerjaar

Bram Steegen

bram.steegen@kodb.be

Leerkracht 5e leerjaar

Els Snellings

els.snellings@kodb.be

Leerkracht 6e leerjaar

Willeke Houbaer

willeke.houbaer@kodb.be

Leerkracht 6e leerjaar (dond. en vrijd. namiddag)

Marijke Nulens

marijke.nulens@kodb.be

Leerkracht bewegingsopvoeding lager onderwijs

Hilde Slegers

hilde.slegers@kodb.be

Leerkracht zwemmen lager onderwijs

Jirre Mercken

jirre.mercken@kodb.be

Kleuterjuf jongste kleuters +

bewegingsopvoeding kleuters

Inge Croux

inge.croux@kodb.be

Kleuterjuf 3-jarigen

Melissa Donné

melissa.donne@kodb.be

Kleuterjuf 4-jarigen

 

Anne Lormans

anne.lormans@kodb.be

Kleuterjuf 5-jarigen

Yvette Meesters

yvette.meesters@kodb.be

Leerlingen

Vrije plaatsen De Breg

Medewerkers

Bestaans jaren

Contacteer ons

Locatie: Winkelomstraat 10, 3740 Eigenbilzen

Telephone: (+32) 89 51 51 02

Email: secretariaat.breg-rippetip@kodb.be